serek.c2 napisał(a):

Myślisz, że jakikolwiek właściciel będzie narzekał na systematyczny wpływ środków?
Nawet jeśli, możemy wspierać wtedy - przykładowo - Akademię, która jest pod skrzydłami TS-u.
|
Mowimy o wplywach w wysokosci 20 - 40 tys miesiecznie (200 osb x 100zl lub 200zl) I o ile taki datek na akademie ma jakis tam jeszcze sens, to kategoriach budzetu klubu pilkarskeigo to kropelka.