Wyświetl pojedynczy post
Żuraw91
Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8600
Stary 27.07.2018, 09:33
Miga napisał, że Błaszczykowski pożyczył Wiśle ponad milion złotych:
http://sportdziennik.pl/wisla-moze-l...ch-przyjaciol/
Do tego klub wsparł też Rafał Ziętek, syn Stanisława – dawnego współwłaściciela klubu. No i jeszcze 1,5 miliona od kibiców.


Cytat:
Nie można ciągle liczyć na pomoc innych – byłych piłkarzy, byłych pracowników, kibiców, Ekstraklasę, PZPN. Czas postawić Wisłę na nogi już na dobre. Ale to będzie wymagać prawdopodobnie zmiany właściciela.
Odpowiedz cytując