Miga napisał, że Błaszczykowski pożyczył Wiśle ponad milion złotych:
http://sportdziennik.pl/wisla-moze-l...ch-przyjaciol/
Do tego klub wsparł też Rafał Ziętek, syn Stanisława â dawnego współwłaściciela klubu. No i jeszcze 1,5 miliona od kibiców.
Cytat:
|
Nie można ciągle liczyć na pomoc innych â byłych piłkarzy, byłych pracowników, kibiców, Ekstraklasę, PZPN. Czas postawić Wisłę na nogi już na dobre. Ale to będzie wymagać prawdopodobnie zmiany właściciela.
|