mr_kwolf napisał(a):

Szkoda, ze w poprzedniej rundzie "nie mieli drużyny" i musieli "myśleć o tym czy przeciwnik jest mocny" bo odpadli z kelnerami z Litwy.
|
Tylko dla takiego APOELu to wypadek przy pracy, a nie trwała tendencja. Policz sobie ile razy grali od 2009/10 w fazach grupowych, a potem wykazuj ironią. Chciałbym, żeby Wisła miała co roku takie występy i odpadała z takimi ekipami raz na 10 lat.