Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9289
Stary 27.07.2018, 09:25
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, ze w poprzedniej rundzie "nie mieli drużyny" i musieli "myśleć o tym czy przeciwnik jest mocny" bo odpadli z kelnerami z Litwy.
Tylko dla takiego APOELu to wypadek przy pracy, a nie trwała tendencja. Policz sobie ile razy grali od 2009/10 w fazach grupowych, a potem wykazuj ironią. Chciałbym, żeby Wisła miała co roku takie występy i odpadała z takimi ekipami raz na 10 lat.
Odpowiedz cytując