Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9288
Stary 27.07.2018, 08:30
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@!!IRIVER!!


W ewentualnej III rundzie LE jeżeli Legia odpadnie z eliminacji LM zagra ze słabszym z pary

Football 1991 Dudelange / Drita Gnjilane

Czyli do play off el. LE bez problemu się zakwalifikują. W ostatniej rundzie eliminacyjnej mają rozstawienie a wylosować mogą z ekip zespołów, które odpadły z eliminacji LM
Nie mają pewnego rozstawienia w ostatniej rundzie. Jeżeli Celtic lub Ludogorets odpadną teraz to Legia nie będzie go miała.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
@Jaroo1
Dinamo - Hapoel 5:0
Crvena- Suduva 3:0
Lipska - Hacken 4:0
Velenje - Steaua 0:2
Genk Fola 5:0
Sevilla - Ujpest 4:0
Apoel - Flora 5:0
Lublana - Crusaders 5:1
Molde -Laci - 3:0
Jak ktoś ma drużynę, to nie myśli otym jaki to przeciwnik silny albo nie dyskutuje jak to się poziom piłkarski w Europie wyrównał.
Tak samo jak dla nas obowiązkiem było przejście takich mocarzy jak Levadia czy Karabach, AGD powinno pojechać Żalgiris czy Strjernan, a Legia Astanę czy Sheriff Tiraspol. Przaepraszam, tam nawet jeżeli są pieniądze, to nie grają jacyś niesamowici piłkarze. Te kluby raczej nie są/nie będą stałymi uczestnikami rozgrywek grupowych LM/LE stać ich na dobre występy i pojedyncze niespodzianki..
Szkoda, ze w poprzedniej rundzie "nie mieli drużyny" i musieli "myśleć o tym czy przeciwnik jest mocny" bo odpadli z kelnerami z Litwy.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując