funkykoval napisał(a):

@!!IRIVER!!
W ewentualnej III rundzie LE jeżeli Legia odpadnie z eliminacji LM zagra ze słabszym z pary
Football 1991 Dudelange / Drita Gnjilane
Czyli do play off el. LE bez problemu się zakwalifikują. W ostatniej rundzie eliminacyjnej mają rozstawienie a wylosować mogą z ekip zespołów, które odpadły z eliminacji LM
|
Nie mają pewnego rozstawienia w ostatniej rundzie. Jeżeli Celtic lub Ludogorets odpadną teraz to Legia nie będzie go miała.
funkykoval napisał(a):

@Jaroo1
Dinamo - Hapoel 5:0
Crvena- Suduva 3:0
Lipska - Hacken 4:0
Velenje - Steaua 0:2
Genk Fola 5:0
Sevilla - Ujpest 4:0
Apoel - Flora 5:0
Lublana - Crusaders 5:1
Molde -Laci - 3:0
Jak ktoś ma drużynę, to nie myśli otym jaki to przeciwnik silny albo nie dyskutuje jak to się poziom piłkarski w Europie wyrównał.
Tak samo jak dla nas obowiązkiem było przejście takich mocarzy jak Levadia czy Karabach, AGD powinno pojechać Żalgiris czy Strjernan, a Legia Astanę czy Sheriff Tiraspol. Przaepraszam, tam nawet jeżeli są pieniądze, to nie grają jacyś niesamowici piłkarze. Te kluby raczej nie są/nie będą stałymi uczestnikami rozgrywek grupowych LM/LE stać ich na dobre występy i pojedyncze niespodzianki..
|
Szkoda, ze w poprzedniej rundzie "nie mieli drużyny" i musieli "myśleć o tym czy przeciwnik jest mocny" bo odpadli z kelnerami z Litwy.
