regan napisał(a):

Dlatego dzieciaki trzeba indoktrynować, prać mózgi nawet na wiślacki fanatyzm. Ich marzeniem ma być gra w Wiśle, to mają być kibole Wisły w korkach i getrach... wtedy ciężej będzie wyjmować bezkarnie takich chłopaków.
Innego rozwiązania w dobie żądzy piniondza nie ma
|
indoktrynować?
i tobie się wydaje że to zadziała....
paradne....
Każdy ma wolną wolę i postępuje zgodnie ze swoim sumieniem czy interesem
jak sądzę czasy indoktrynacji skończyły się już jakiś czas temu
i niech siedzą sobie na śmietniku historii