Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83606
Stary 26.07.2018, 21:20
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
w temacie
http://weszlo.com/2018/07/26/drenaz-...chester-lazio/

jak widać Pogoń przy nas to jak Manchester przy Lechu, smutne , ale trzeba zakasać rękawy i działać dalej, w przeciwnym wypadku okaże się ze racje miał Cupiał ze swoją pamiętną wypowiedzią n/t szkolenia...
Dlatego dzieciaki trzeba indoktrynować, prać mózgi nawet na wiślacki fanatyzm. Ich marzeniem ma być gra w Wiśle, to mają być kibole Wisły w korkach i getrach... wtedy ciężej będzie wyjmować bezkarnie takich chłopaków.

Innego rozwiązania w dobie żądzy piniondza nie ma
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując