Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

w temacie
http://weszlo.com/2018/07/26/drenaz-...chester-lazio/
jak widać Pogoń przy nas to jak Manchester przy Lechu, smutne , ale trzeba zakasać rękawy i działać dalej, w przeciwnym wypadku okaże się ze racje miał Cupiał ze swoją pamiętną wypowiedzią n/t szkolenia...
|
Dlatego dzieciaki trzeba indoktrynować, prać mózgi nawet na wiślacki fanatyzm. Ich marzeniem ma być gra w Wiśle, to mają być kibole Wisły w korkach i getrach... wtedy ciężej będzie wyjmować bezkarnie takich chłopaków.
Innego rozwiązania w dobie żądzy piniondza nie ma