Wyświetl pojedynczy post
Żuraw91
Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83602
Stary 26.07.2018, 17:19
Cytat:
Faktycznie, moze i lepsze miejsce do wybicia sie, z tym rozwojem to bym jednak nie przesadzal. Mamy w klubie takiego jednego ananasa co to i w Pogonii grywal i nawet gdzies w Niemczech, ale poki co u nas zaslynal glownie instagramem.

Tylko, że w Pogoni chcą zarabiać na młodych, taką sobie obrali politykę finansową. I z tego co czytam to tym juniorom dają przyzwoite kontrakty w porównaniu do innych polskich klubów, bo wiedzą, że później na nich mogą zarobić i im się to w sumie kalkuluje. A u nas juniorzy dostają raczej grosze, więc ciężko ich zatrzymać. Oby Plewka i Śliwa zaczęli grać i niech się ich dobrze sprzeda to i my będziemy mieli więcej argumentów w przekonywaniu
Odpowiedz cytując