w temacie
http://weszlo.com/2018/07/26/drenaz-...chester-lazio/
jak widać Pogoń przy nas to jak Manchester przy Lechu, smutne , ale trzeba zakasać rękawy i działać dalej, w przeciwnym wypadku okaże się ze racje miał Cupiał ze swoją pamiętną wypowiedzią n/t szkolenia...