Karherop napisał(a):

Junco tak mówił o 17-19 latkach 2 lata temu. Korczyk mial wtedy 15 lat, Buksa 14. Rocznik 2002 i wzwyż sa naprawdę dobrze szkolone i mówić że sa gowno warte to jak dac w twarz wszystkim dzieciakom.
Wnoszę po powolaniach do reprezentacji młodzieżowych i po wynikach w akademii. Dla mnie obaj byli w topie w swoich rocznikach, o ile nie najzdolniejsi. Korczyka jeszcze jakoś przeboleje, ale odejście mlodszego Bulsy będzie bardzo bolało....
|
i?
odejdzie jeszcze niejeden "najzdolniejszy" tak już w tym biznesie po prostu jest
odszedł Stolarski, odszedł Zając, Kościelniak, itp. itd może odejdzie młody Buksa
problem nie w tym że odchodzą (bo dzieje się tak wszędzie nawet w Barcelonie z której odeszło pół składu który wygrał LM młodzieżowe za darmo lub półdarmo) tylko w tym żeby nie położyć na szkoleniu lagi i nie twierdzić jak Cupiał że na młodych zarobić się nie da bo ... odchodzą
tylko uparcie szkolić
szkolić i szkolić i dawać szansę w I drużynie
poza tym Korczyk, Buksa czy inny (Hoyo Kowalski np) to tylko
potencjały które mogą wypalić
a mogą nie wypalić
więc oszczędził bym sobie tych spazmów na teraz
bo nie wiadomo co i jak będzie (pamiętam trzy mecze w MESie które widziałem z Formellą w Lechu, zajebisty grajek, rządził i dzielił. Minęło kilka lat i ... gdzie jest Formella?)