Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83595
Stary 26.07.2018, 16:50
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No ale po czym wnosisz, ze byli najzdolniejsi? To raz. Dwa, ponoc te starsze roczniki sa gowno warte i na jakichs dobrych mlodych trzeba poczekac, tak mówił Junco, ktorego tutaj cytowalo 3/4 forum.
Junco tak mówił o 17-19 latkach 2 lata temu. Korczyk mial wtedy 15 lat, Buksa 14. Rocznik 2002 i wzwyż sa naprawdę dobrze szkolone i mówić że sa gowno warte to jak dac w twarz wszystkim dzieciakom.

Wnoszę po powolaniach do reprezentacji młodzieżowych i po wynikach w akademii. Dla mnie obaj byli w topie w swoich rocznikach, o ile nie najzdolniejsi. Korczyka jeszcze jakoś przeboleje, ale odejście mlodszego Bulsy będzie bardzo bolało....
Odpowiedz cytując