|
Niestety Korczyk to było oczko w głowie naszej akademii, jego odejście to poważny cios. Jakby faktycznie odszedł jeszcze Buksa (pewnie brat go tam ciągnie) to znaczy, ze jest bardzo źle i cała stratega opierania finansów klubu na młodych, których można sprzedać jest nierealna.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|