|
Dukat pisał, że dostawał Velez wszystkie wypłaty dostawał w terminie, właśnie dlatego, że miał szczególną sytuację rodzinną. Nie wiem, czy to prawda, ale tak powiedział były członek zarządu. Z wersją wiertara spotykam się pierwszy raz na tym forum.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|