Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 26.07.2018, 14:33
To póki nie ma nic sformalizowanego, to proponowałbym już od sierpnia wpłacać 50-100 zł SKWK bądź na plakat. Już mamy prawie 200 osób zdeklarowanych, więc aby nie czekać na formalności to można działać.
Odpowiedz cytując