Ogryzek napisał(a):

|
No i co pan panie Głowacki na to?
|
Przeciez bylo powiedziane ze grac beda w Wisle tylko ci ktorzy chca.
Jak widac mlodzi moga zrobic dokladnie to samo co Velez czy Carliros.
Ewentualnie sa slabi i nie pasuja do polityki wychowywania i sprzedazy z zyskiem.
