Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83580
Stary 26.07.2018, 14:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No i co pan panie Głowacki na to?
Przeciez bylo powiedziane ze grac beda w Wisle tylko ci ktorzy chca.

Jak widac mlodzi moga zrobic dokladnie to samo co Velez czy Carliros.

Ewentualnie sa slabi i nie pasuja do polityki wychowywania i sprzedazy z zyskiem.

Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując