regan napisał(a):

To są twoje sentymentalne pobożne życzenia.
Jak słaby to mi nie szkoda. Szkoda to Carlitosa
|
Źle się wypowiedziałem. Szkoda mi, że to nie Bałaniuk dostaje szanse, bo na Ondrasku nie zbijemy fortuny, a śmiem też twierdzić, że więcej bramek niż Boguski też nie strzeli
