Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.07.2018, 13:39
regan napisał(a):Wyświetl post
To są twoje sentymentalne pobożne życzenia.

Jak słaby to mi nie szkoda. Szkoda to Carlitosa
Źle się wypowiedziałem. Szkoda mi, że to nie Bałaniuk dostaje szanse, bo na Ondrasku nie zbijemy fortuny, a śmiem też twierdzić, że więcej bramek niż Boguski też nie strzeli
Odpowiedz cytując