Bardzo ciekawy transfer na rynku młodzieżowym. Damian Korczyk z Wisły Kraków, który od stycznia trenował z pierwszą drużyną, został zawodnikiem Pogoni Szczecin. W Wiśle wiązano z nim spore nadzieje, był określany jako potencjalny następca Sadloka.
https://twitter.com/a_delimat/status...46191060176901