grosz napisał(a):

Sprawa z Velezem jest nie do wygrania, nawet jak zrobił Wisłę w bambuko.
Wystarczy teraz że Velez puści informację że córka została przyjęta w jakiejś klinice w Salonikach, co przecież nie jest trudne do załatwienia, aby miał takie potwierdzenie, i ze względu na najlepszych lekarzy został zmuszony właśnie tam podpisać kontrakt.
|
Są wywiady które potwierdzają wersję klubu. póki co córka valeza sniee leczy sie w Grecji, więc ciężko będzie mu to udowodnić