Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13236
Stary 26.07.2018, 10:27
grosz napisał(a):Wyświetl post
Sprawa z Velezem jest nie do wygrania, nawet jak zrobił Wisłę w bambuko.
Wystarczy teraz że Velez puści informację że córka została przyjęta w jakiejś klinice w Salonikach, co przecież nie jest trudne do załatwienia, aby miał takie potwierdzenie, i ze względu na najlepszych lekarzy został zmuszony właśnie tam podpisać kontrakt.
Są wywiady które potwierdzają wersję klubu. póki co córka valeza sniee leczy sie w Grecji, więc ciężko będzie mu to udowodnić
Odpowiedz cytując