Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13235
Stary 26.07.2018, 10:17
Sprawa z Velezem jest nie do wygrania, nawet jak zrobił Wisłę w bambuko.
Wystarczy teraz że Velez puści informację że córka została przyjęta w jakiejś klinice w Salonikach, co przecież nie jest trudne do załatwienia, aby miał takie potwierdzenie, i ze względu na najlepszych lekarzy został zmuszony właśnie tam podpisać kontrakt.
Odpowiedz cytując