|
Tak tylko z wyłowionych informacji na twitterze - Fran chciał 3 letniego kontraktu, u nas nikt mu nie chciał w obecnej sytuacji tego zagwarantować, wobec czego kontrakt rozwiązano.....
Według mnie nikt tutaj specjalnie nie musi kłamać, jeżeli spojrzymy na to w ten sposób:
1) Fran w związku z chorobą córki potrzebuje pewnej stabilizacji finansowej i pewności zarobkowania na dłużej;
2) Wisła szła mu na rękę, dostawał normalnie przelewy terminowo, ale nie mogła mu dać nowego 3-letniego kontraktu w obecnej sytuacji finansowej;
3) kontrakt rozwiązany za porozumieniem stron - Fran dostał kontrakt na 2 lata, co pozwala na stabilizację finansową w świetle choroby córki
Wg mnie niepotrzebne w takim przypadku oskarżenia i przepychanki, aczkolwiek to tylko informacje szczątkowe pochodzące z prasy i twittera. Aris za żadnego zawodnika nie płaci p oawansie, a Fran w niedługim czasie może się zdziwić jeżeli chodzi o terminowość wypłat w greckich klubach, o czym wspominali nasi piłkarze grający kiedyś w Grecji....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|