maciekkk napisał(a):

|
Na środek obrony mamy Wasyla, Sadloka, Arsenicia i Świątkę. Wydaje mi się, że przy naszej sytuacji 4 środkowych obrońców to optymalny zestaw. Tym bardziej, że kilka męczy próbował też grać tam Bartkowski i Basha.
|
Światko? Z szacunkiem dla niego, ale on powinien się ogrywać teraz w 2 lidze. To nie ten poziom. W ogóle chłopaka nie liczę.
Arsenic kontuzja
Wasyl kontuzja
Basha kombinuje jak się zmyć.
Jasne. Wylecza się. Ale skoro w poprzednim sezonie na środku obrony graliśmy łącznie 7 gośćmi to nie wiem czy teraz 3 wystarczy (w tym tylko 2 klasycznych SO).