wiesniak842 napisał(a):

|
On sie sam obrzygal w Gorniku i mu tam nic nie wyszlo. Wiek niby o czym ma swiadczyc? W Arce wlascicielem zostal 20-letni gnojek i nie wiem co to mialoby miec za znaczenie. Poprostu nie rozumiem skad ta kandydatura: bo kupowal mieszkania i grunty, bo mial tatusia "szyche" w PZPNie, bo sam teraz jest w PZPNie. Stac go by w ogole bylo na splacenie naszych dlugow i inwestowanie?
|
Trzeba znać fakty aby wypowiadać się z sensem.