Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8583
Stary 26.07.2018, 00:07
W PZPNie to akurat mogl zdobyc jedynie doswiadczenie... w nic nie robieniu, co widac po owocach pracy PZPNu na przykladzie polskiej pilki klubowej, szkolenia itp. Jedyna sluszna dla nas droga bylby jakis inwestor, ktory z tym syfem polskiej pilki nie ma nic wspolnego, dorobil sie sam i przede wszystkim, ma duzo kasy.
Odpowiedz cytując