Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8581
Stary 25.07.2018, 23:41
Ja wiem. Zarabial dobra kase jako pilkarz. Kupowal grunty i nieruchomosci i tyle. Nie wiem co w tym takiego nadzwyczajnego. Jesli zas chodzi o kierowanie i bycie wlascicielem klub pilkarskiego, to jak wspomnialem wczesniej, za bardzo mu nie poszlo, dlatego dziwie sie tej "kandydaturze".
Odpowiedz cytując