Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8575
Stary 25.07.2018, 23:06
wester napisał(a):Wyświetl post
Jest w Krakowie mocna osoba który dalaby rade pokierować klubem. To osoba Marka Koźmińskiego który świetnie odnajduję się w zarządzaniu, odniósł sukcesy jako przedsiębiorca, bardzo dobrze rozumie piłkę nożna, kontakty, wiedza z zagranicy, wiceprezes PZPNu, dobry medialnie nie wygaduje bzdur, sympatyzuje z Wisłą. Dla mnie kandydat z samego topu, własnie takiego człowieka potrzebuje Wisła. Mam cichą nadzieje że kiedyś zobaczę go w roli prezesa Wisły. Tylko trzeba przestać się oszukiwać tego typu menadżer nie będzie chciał być kojarzony z jakiś smrodem dlatego potrzebne jest nowe otwarcie.
Koźmiński ze swoim ojcem rządzili Górnikiem Zabrze kilkanaście lat temu. Zabrze z tamtego okresu kojarzy się jako klub raczej nietransparentny, tam było coś nie tak, ale nie pamiętam szczegółów i nie chcę nikogo niesłusznie oskarżać. Teraz Koźmiński ma dobrą prasę (prasę, nie passę) jako wiceprezes PZPN. Wiesz o nim coś więcej i za niego ręczysz, czy tak piszesz?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując