|
Wisła kolejny raz została brutalnie wyruchana, co tu dużo mówić. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
Albo Velez jest skończonym sukinsynem (zmyślona przez siebie historia z chorobą córki) albo nasi decydenci to banda, przepraszam, kompletnych imbecyli (jeżeli prawdą jest to, co mówi Velez). Jeden lub zero, tutaj nie ma niczego pośrodku.
Coś za dużo osób Wisłę rucha od dłuższego czasu, to o czymś dobitnie świadczy, a mnie to kompletnie nie dziwi... Osobiście czekam z ogromną niecierpliwością na więcej informacji o sytuacji z Velezem.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 25.07.2018 o godz. 22:58.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|