Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
13223
25.07.2018, 21:14
Zarabia 4 razy więcej niż przeciętny Hiszpan i twierdzi że brak mu stabilizacji bo klub mu płaci nie reguralnie, sorry ale to jest bajka bo nawet jak jest poślizg to góra 3 miesiące a koniec końców i tak całość otrzyma
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik