Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13223
Stary 25.07.2018, 21:14
Zarabia 4 razy więcej niż przeciętny Hiszpan i twierdzi że brak mu stabilizacji bo klub mu płaci nie reguralnie, sorry ale to jest bajka bo nawet jak jest poślizg to góra 3 miesiące a koniec końców i tak całość otrzyma
Odpowiedz cytując