Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.07.2018, 17:04
Mnie jest szkoda Bałaniuka. Jeśli czuł się tak mocny, to powinien grać w ataku na zmiane z Kolarem i to byłoby prawdziwie odmładzanie składu. Ondrasek nie jest żadną gwarancją bramek, to już wiemy, natomiast nie możemy nic pewnego powiedzieć to 2 w.w.
Odpowiedz cytując