|
Mnie jest szkoda Bałaniuka. Jeśli czuł się tak mocny, to powinien grać w ataku na zmiane z Kolarem i to byłoby prawdziwie odmładzanie składu. Ondrasek nie jest żadną gwarancją bramek, to już wiemy, natomiast nie możemy nic pewnego powiedzieć to 2 w.w.
|