Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.07.2018, 14:17
Do jakiej ósemki? Nikt poważny nie mysli chyba, że przy naszych problemach w ogóle jakieś cele sobie stawiamy.
Póki co to trzeba sezon dograć na tym szczeblu rozgrywkowym.


Świnia zagrała katastrofalnie, ciężko żeby Miedź taką chujnie zagrała.
Wymęczone, ale 3 pkt.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując