|
Do jakiej ósemki? Nikt poważny nie mysli chyba, że przy naszych problemach w ogóle jakieś cele sobie stawiamy.
Póki co to trzeba sezon dograć na tym szczeblu rozgrywkowym.
Świnia zagrała katastrofalnie, ciężko żeby Miedź taką chujnie zagrała.
Wymęczone, ale 3 pkt.
|