Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8562
Stary 25.07.2018, 11:39
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Tez słuchałem. Mowili coś ze w sobote konferencja i może dowiemy sie czegoś więcej. Mówili o jakimś gosciu z Niepołomic ale nie zapamiętałem nazwiska. Mówili ze Ziętek pomaga zakulisowo.
Oglądałem też wczoraj powtorke ligi plus z prezes Sarapatą i kurcze szkoda mi się jej zrobiło. Moze to tylko moje wrażenie ale tak mi się zdaje ze ta kobieta to kłębek nerwów.
Tak to zabrzmiało jakby w skład tej grupy biznesmenów zainteresowanych Wisłą miał wchodzić Ziętek - pytanie czy Stanisław czy jego syn.
Tu link do nagrania audycji:

http://weszlo.fm/audycje/tego-sluchaj-wislaku-18/
Odpowiedz cytując