Sylwus1988 napisał(a):

Tez słuchałem. Mowili coś ze w sobote konferencja i może dowiemy sie czegoś więcej. Mówili o jakimś gosciu z Niepołomic ale nie zapamiętałem nazwiska. Mówili ze Ziętek pomaga zakulisowo.
Oglądałem też wczoraj powtorke ligi plus z prezes Sarapatą i kurcze szkoda mi się jej zrobiło. Moze to tylko moje wrażenie ale tak mi się zdaje ze ta kobieta to kłębek nerwów.
|
Tak to zabrzmiało jakby w skład tej grupy biznesmenów zainteresowanych Wisłą miał wchodzić Ziętek - pytanie czy Stanisław czy jego syn.
Tu link do nagrania audycji:
http://weszlo.fm/audycje/tego-sluchaj-wislaku-18/