Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8557
Stary 25.07.2018, 10:06
U Dukata mnie zadziwia całkowity brak samokrytyki i refleksji. Tak w oświadczeniu jak i we wczorajszych wpisach na TT. Jeszcze po tej akcji z wakacjami... Naprawdę jest ostatnią osobą, która powinna się teraz wypowiadać. To, że nie jest w zarządzie nic tu nie zmienia, bo wprost jest z klubem kojarzony. I klubowi, który ma tak duże problemy w sferze PR jeszcze bardziej szkodzi. Jątrzy i insynuuje. Sugerowanie, że Jadczak przekonał Bragiela do nie inwestowania w Wisłę to jakiejś kuriozum i obraża elementarną logikę. Zakładając, że Jadczak coś Bragielowi pokazał, to gdyby wszystko było ok to ten drugi by się nie wycofał. Zatem winny nie jest Jadczak tylko sytuacja w klubie.

Na weszło.fm właśnie Karcz potwierdził, że jest coś na rzeczy ze zmianą właściciela i wiele może się okazać w najbliższych dniach.
Ostatnio edytowane przez nesta : 25.07.2018 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując