Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83566
Stary 25.07.2018, 09:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tylko parę dni później wpada informacja, że nie wraca do Hiszpanii a jedzie do Grecji, co PRowo znowu daje kamyczek do ogródka i zarządu i samego grajka, że .......i głupoty. Bez sensu. Nie lubię takich kłamstewek.
I wygląda jakby zarząd nie miał pojęcia jak szybko w obecnym świecie informacja się rozchodzi. Smutna sprawa z Velezem ale cóż, co nas nie zabije to nas wzmocni. Mam nadzieję, że plotki o inwestorach się potwierdzą i jak już pisałem w następnym sezonie spotykamy Aris w LE i zgnieciemy ich jak robaka pod butem.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując