!!IRIVER!! napisał(a):

|
Tylko parę dni później wpada informacja, że nie wraca do Hiszpanii a jedzie do Grecji, co PRowo znowu daje kamyczek do ogródka i zarządu i samego grajka, że .......i głupoty. Bez sensu. Nie lubię takich kłamstewek.
|
I wygląda jakby zarząd nie miał pojęcia jak szybko w obecnym świecie informacja się rozchodzi. Smutna sprawa z Velezem ale cóż, co nas nie zabije to nas wzmocni. Mam nadzieję, że plotki o inwestorach się potwierdzą i jak już pisałem w następnym sezonie spotykamy Aris w LE i zgnieciemy ich jak robaka pod butem.