Krotochwila napisał(a):

|
Według Dukata winny jest ten, który krzyczy "złodziej" a nie sam złodziej. Ciekawa retoryka. I znów, połowa forum przytaknie.
|
Oczywiście zawsze winy jest cały świat tylko nie my "Wielka Wisla", winni są źli dziennikarze, winny jest Stanowsk i weszło, winny jest Miga, Jadczak, winny jest Majchrowski, winna jest Legia, Gazeta Wyborcza, Cracovia, PZPN i Boniek wszędzie jest spiek mający pogrzebać Wisłę.
Zdaję się że to pewna grupa kibiców wrzuciła na sztandar Wisly rekina co oczywiście było wizerunkową katastrofą, do tego dodam podzielenie własnego środowiska liczne strzały PRowe w stopę, sami dawali preteksty dziennikarzom aby nakręcali ten negatywny PR Wisłę Kraków.
Jeśli jest jakieś ziarnko prawdy że grupa inwestorów z małopolski ma jakieś plany względem Wisły to musieliby zacząć od pewnych podstaw. We współpracy z kibicami trzeba kreować Wisłę na taki klub który walczy i potępia krakowskie patologie kibicowskie. Po prostu trzeba to jakoś wszystko próbować odkręcać na tej płaszczyźnie jednocześnie nie doprowadzając do konfliktu na trybunach.