gigant napisał(a):

|
Pier.dolic te pare srebrników. Klatwa Wisly musi działać. Dolha, Mączyński, a teraz Carlitos
|
gość zaraz będzie .......ił w wywiadach że odkąd zagrał na Słowacji to od zawsze chciał tam grać
ps. garbata dola dosięgnęła i garbatych, coś ich bożyszcze też kręci wałki i wali fochem
