|
Velez w Grecji,ostrzegałem żeby nie godzić się na rozwiązanie kontraktu.Szkoda,ze zarząd nie kierowal sie interesem klubu,tylko interesem pilkarza.Ostrożnie szacując straciliśmy 100.000-200.000 euro (myślę,że tyle odstepnego mogliśmy dostać gdyby nie rozwiązali kontraktu) Velez okazał się kanalią kłamiąc i wykorzystując rzekomo chorą córkę.Mam tylko nadzieję,że ta sytuacja coś nauczy zarząd.
|