Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8544
Stary 24.07.2018, 22:23
Jeśli TS nie sprzeda SA będzie niestety kłopotu ciąg dalszy. A ile zbiórek można robić co pół roku. Dwie, trzy i padnie zapał. Jeśli mam kogoś na myśli to pierwszy Szymański do wyrzucenia oraz Czerwiński do odsunięcia za sznurki oraz paru jeszcze z rady.
Odpowiedz cytując