|
Jeśli TS nie sprzeda SA będzie niestety kłopotu ciąg dalszy. A ile zbiórek można robić co pół roku. Dwie, trzy i padnie zapał. Jeśli mam kogoś na myśli to pierwszy Szymański do wyrzucenia oraz Czerwiński do odsunięcia za sznurki oraz paru jeszcze z rady.
|