|
Przeczuwalem, ze z tego odejscia wyjdzie jeszcze cos innego ale zeby na wlasne dziecko tak łgac zeby sie z Wisly wyrwac? najwieksze s....ysynstwo to klamstwo w ktore wciaga sie wlasne dzieci. I jeszcze ten filmik pozegnalny, szmaciarz ciekawe co teraz Imaz wywinie
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 24.07.2018 o godz. 22:13.
|