|
Ale Junco był w zarządzie, proszę sobie sprawdzić. TS nie wyciąga pieniędzy z SA, bo nie ma z czego. Nie znasz faktów i okoliczności, tylko pomawiasz i snujesz domysły jak z tabloidów.
Nie potrafię wytłumaczyć prościej, dlaczego atakowanie TS nie służy teraz Wiśle i dlaczego ww. zarzuty niekoniecznie muszą być trafne albo są nietrafne.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|