wolfy napisał(a):

Jeżeli to Ty Kasztelaniec, to lepiej idź się bawić gdzie indziej.
BigLeb, Konrad. - tak, na początku było fajnie za Cupiała, a teraz za to płacimy. Jeżeli macie tak nasrane w głowach że sukcesy są Cupiała a długi TS-u to po prostu nie kwalifikujecie się do żadnej dyskusji.
Zresztą Cupiał zrobił to samo za co krytykujecie Sarapatę, tylko razy dziesięć. Zrobił all inn po którym już się nie podnieśliśmy.
Najlepiej drzeć mordę w internecie, rzucać populistyczne hasła - ale przed tym że obecna sytuacja Wisły to spuścizna Cupiała nie uciekniecie.
Każdy parch, troll i gimbus może się trochę zabawić. Czekam na nestę, wtedy cyrk zacznie się na poważnie.
|
Cupiał kupował bankruta i zostawił bankruta, a po drodze natrzaskał sukcesów. SKWK zrobiło wszystko żeby spółka padła, żeby ją przejąć za półdarmo. Teraz jej nie sprzeda, przynajmniej nie całość nie ma i nie miało takiego zamiaru. Zamierzają zostawić sobie % i doić z tego jak najwięcej. Tylko o frajerów ciężko.