Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8525
Stary 24.07.2018, 19:23
Obyśmy dowiedzieli się czegoś więcej, mam nadzieję, że to nie jest kolejna akcja typu Stechert, wystarczy nam już problemów, najgorsze jest jednak to, że nie można w tej sprawie ufać zarządowi gdyż zachodzi obawa, że będą oni chcieli zachować stołki za wszelką cenę.

Przypomnę tylko "nieuzasadniona krytyka", kolesiostwo i prawie 800k wynagrodzeń świadczy o tym, że jest im bardzo wygodnie.
Odpowiedz cytując