Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
8524
24.07.2018, 17:36
Karcz coś w gazecie krakowskiej wspominał o chęci kupna Wisły przez jakiś małopolskich przedsiębiorców, to samo w rozmowie z prezes Sarapatą mówił Kania. Tak więc warto chyba bęzie posłuchać jutro o 10 weszłofm.
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda