Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8522
Stary 24.07.2018, 16:03
Nikt przecież Cupiałowi sukcesów sportowych nie odbiera - tyle, że rozmowa akurat sportowych sukcesów nie dotyka... Rozmawiamy o zarządzaniu, finansowaniu. Czego koledzy nie chcecie zrozumieć? Co zostawił po sobie Cupiał, oprócz ponad 20 mln zł długu? Szkółkę z prawdziwego zdarzenia, może fantastyczny ośrodek treningowy?

Obecny zarząd popełnia masę błędów, przede wszystkim PRowych, ale zwalanie na nich wszystkich win? Chociażby dług, który wypomniało nam teraz miasto, nie narósł w czasach TS-u - to spadek od dobrodzieja Cupiała.

Ja mam do bossa naprawdę sporo szacunku, bo dzięki niemu przeżyłem wiele wspaniałych chwil, ale nie zaciemnia mi to całości obrazu...
Odpowiedz cytując