Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8520
Stary 24.07.2018, 15:52
zgrywus napisał(a):Wyświetl post
Oferta jest na stole i obejmuje kupno 100% akcji, ale TS się nie chce zgodzić.
Jeżeli to Ty Kasztelaniec, to lepiej idź się bawić gdzie indziej.

BigLeb, Konrad. - tak, na początku było fajnie za Cupiała, a teraz za to płacimy. Jeżeli macie tak nasrane w głowach że sukcesy są Cupiała a długi TS-u to po prostu nie kwalifikujecie się do żadnej dyskusji.
Zresztą Cupiał zrobił to samo za co krytykujecie Sarapatę, tylko razy dziesięć. Zrobił all inn po którym już się nie podnieśliśmy.
Najlepiej drzeć mordę w internecie, rzucać populistyczne hasła - ale przed tym że obecna sytuacja Wisły to spuścizna Cupiała nie uciekniecie.

TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się
Każdy parch, troll i gimbus może się trochę zabawić. Czekam na nestę, wtedy cyrk zacznie się na poważnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2018 o godz. 16:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując