zgrywus napisał(a):

|
Oferta jest na stole i obejmuje kupno 100% akcji, ale TS się nie chce zgodzić.
|
Jeżeli to Ty Kasztelaniec, to lepiej idź się bawić gdzie indziej.
BigLeb, Konrad. - tak, na początku było fajnie za Cupiała, a teraz za to płacimy. Jeżeli macie tak nasrane w głowach że sukcesy są Cupiała a długi TS-u to po prostu nie kwalifikujecie się do żadnej dyskusji.
Zresztą Cupiał zrobił to samo za co krytykujecie Sarapatę, tylko razy dziesięć. Zrobił all inn po którym już się nie podnieśliśmy.
Najlepiej drzeć mordę w internecie, rzucać populistyczne hasła - ale przed tym że obecna sytuacja Wisły to spuścizna Cupiała nie uciekniecie.
TSWojtas napisał(a):

Zaczyna się
|
Każdy parch, troll i gimbus może się trochę zabawić. Czekam na nestę, wtedy cyrk zacznie się na poważnie.