Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8516
Stary 24.07.2018, 15:46
sedonh napisał(a):Wyświetl post
I naprawdę uważam, że większość biznesmenów posiadająca jakąś średniej wielkości firmę o zasięgu krajowym byłaby lepsza od tych amatorów z TSu, ale jestem właściwie przekonany, że obecni właściciele nikogo nie szukają.
A ja uważam, że nie wiesz, o czym mówisz, bo nawet nie umiesz porównać kategorii przedsiębiorców (mały/średni/duży) do Wisły Kraków S.A. I nie pytam o przekonania, wiarę, przypuszczenia, pytam o fakty, które pozwalają ci formułować tak kategoryczne sądy.

Dlatego konkretnie: do tanga trzeba dwojga. Tzn. nie tylko TS musiałby chcieć sprzedać, ale ktoś musiałby chcieć kupić. Czy jest jakiś chętny? Ktokolwiek, kto zapewni Wiśle byt?

zgrywus napisał(a):Wyświetl post
Oferta jest na stole i obejmuje kupno 100% akcji, ale TS się nie chce zgodzić.
Czyja oferta? Taka jak rok temu, czy ktoś poważny?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując