sedonh napisał(a):

|
I naprawdę uważam, że większość biznesmenów posiadająca jakąś średniej wielkości firmę o zasięgu krajowym byłaby lepsza od tych amatorów z TSu, ale jestem właściwie przekonany, że obecni właściciele nikogo nie szukają.
|
A ja uważam, że nie wiesz, o czym mówisz, bo nawet nie umiesz porównać kategorii przedsiębiorców (mały/średni/duży) do Wisły Kraków S.A. I nie pytam o przekonania, wiarę, przypuszczenia, pytam o fakty, które pozwalają ci formułować tak kategoryczne sądy.
Dlatego konkretnie: do tanga trzeba dwojga. Tzn. nie tylko TS musiałby chcieć sprzedać, ale ktoś musiałby chcieć kupić. Czy jest jakiś chętny? Ktokolwiek, kto zapewni Wiśle byt?
zgrywus napisał(a):

|
Oferta jest na stole i obejmuje kupno 100% akcji, ale TS się nie chce zgodzić.
|
Czyja oferta? Taka jak rok temu, czy ktoś poważny?