mr_kwolf napisał(a):

|
Tak czytam całą rozkminkę na temat siłowni i zadam jedno zasadnicze pytanie. Czy to potwierdzone info, że umowa najmu jest na Miśka czy wszystkim "wydaje się to oczywiste"?
|
Potwierdzone choćby przez Sarapate na konferencji gdy mówiła, że Misiek płaci czynsz i nie ma podstaw do wypowiedzenia umowy