Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8514
Stary 24.07.2018, 15:40
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam całą rozkminkę na temat siłowni i zadam jedno zasadnicze pytanie. Czy to potwierdzone info, że umowa najmu jest na Miśka czy wszystkim "wydaje się to oczywiste"?
Potwierdzone choćby przez Sarapate na konferencji gdy mówiła, że Misiek płaci czynsz i nie ma podstaw do wypowiedzenia umowy
Odpowiedz cytując