czaro napisał(a):

A kto zamiast TS? Podaj jednego potencjalnego właściciela, który będzie równie dobry albo lepszy. Jednego.
Nie jest dobrze, ale darcie mordy: dymisja, skandal, hańba, dymisja, zaorać! niczego nie poprawi. Czy istnieje ktoś, kto wstąpi w prawa TS? A jeżeli nie, to czy Wisła jako klub będzie miała się lepiej, jeśli TS zlikwiduje Wisłę S.A.? Bo przecież nie chodzi wam o to, żeby TS oddał spółkę do zarządzania osobie trzeciej, którą wybiorą dzieci w internecie?
|
Ale tutaj nikt tak nie piszę, tylko niektórzy użytkownicy tak przedstawiają krytykujących i tak tworzy się ten obraz.
I naprawdę uważam, że większość biznesmenów posiadająca jakąś średniej wielkości firmę o zasięgu krajowym byłaby lepsza od tych amatorów z TSu, ale jestem właściwie przekonany, że obecni właściciele nikogo nie szukają.
Dlaczego?
A kto chciałby się pozbywać firmy z której możesz wyciągnąć prawie milion złotych pensji na parę osób? Możesz zatrudnić własnych znajomych i ich znajomych. A do tego masz wpływ na paredziesiąt tysięcy ludzi, pośredni ale jednak.