Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8511
Stary 24.07.2018, 15:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ona "myśli, że" to była jedyna słuszna decyzja. Czyli nie jest pewna.
Biorąc pod uwagę, że wypowiada się nie nt. faktów tylko oceny okoliczności i najlepszej możliwej decyzji to mówi dobrze. Jej zdaniem była to najlepsza decyzja. Ponieważ szanuje rozmówców, to nie mówi do nich jak do debili, że tylko to można było zrobić.

Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie było ultimatum. Czyli nie trzeba było sprzedawać go 4 lipca, można było negocjować parę dni, może tygodni...
I Sarapata i Głowacki i okoliczności tamtego transferu mówią, że trudno było wówczas wywalczyć więcej. Zrobili co mogli ze względu na okoliczności i co umieli ze względu na własne możliwości. Tak trudno spojrzeć na tę sprawę z dystansem? Awanturujesz się tak, jakby istniała jakaś obiektywna wartość Carlitosa (nie istnieje cena obiektywna, cena sprawiedliwa, cena słuszna etc.) i jakby podejmowanie decyzji, gdy naciska na ciebie zbieg okoliczności był sytuacją zero jedynkową: dobrze-źle. Można się zastanawiać, czy błędy pośrednio nie doprowadziły do tego, że te niesprzyjające okoliczności powstały, ale skoro już powstały, to robili, co mogli.

BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Wstawiasz ten kit już 2 lata wszystko jest cacy, wszystko będzie wspaniale, nikogo lepszego na świecie nie widać od Miśka, Dukata, Szymańskiego itd. Nawet jak pociągną Wisłę na dno to przecież takie fajne ziomy, że nie ma sprawy żadnej.
A kto zamiast TS? Podaj jednego potencjalnego właściciela, który będzie równie dobry albo lepszy. Jednego.

sedonh napisał(a):Wyświetl post
A tak poza wszystkim, przestańmy się czarować, skoro jest tak dobrze jak tu piszą niektórzy, to dlaczego jest tak źle?
Nie jest dobrze, ale darcie mordy: dymisja, skandal, hańba, dymisja, zaorać! niczego nie poprawi. Czy istnieje ktoś, kto wstąpi w prawa TS? A jeżeli nie, to czy Wisła jako klub będzie miała się lepiej, jeśli TS zlikwiduje Wisłę S.A.? Bo przecież nie chodzi wam o to, żeby TS oddał spółkę do zarządzania osobie trzeciej, którą wybiorą dzieci w internecie?
Ostatnio edytowane przez czaro : 24.07.2018 o godz. 15:05.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując