masada napisał(a):

|
Fajnie, że nam wpadnie to 150 tys od miasta.
|
Wielkie jaja, to jak jeden mecz za darmo, a dalej płacimy nieadekwatnie dużo do rzeczywistej wartości obiektu. Gdyby byli tacy dobrze to nie rozegraliby tak Wisły przed startem ligi, znalazł się wielkoduszny Jacek, który zabiera, a potem daje... Na razie nic się nie zmieniło w naszej kwestii, jak przepłacaliśmy tak dalej przepłacamy, a miasto zrobiło z nas pośmiewisko na całą Polskę.