Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8507
Stary 24.07.2018, 14:38
masada napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że nam wpadnie to 150 tys od miasta.
Wielkie jaja, to jak jeden mecz za darmo, a dalej płacimy nieadekwatnie dużo do rzeczywistej wartości obiektu. Gdyby byli tacy dobrze to nie rozegraliby tak Wisły przed startem ligi, znalazł się wielkoduszny Jacek, który zabiera, a potem daje... Na razie nic się nie zmieniło w naszej kwestii, jak przepłacaliśmy tak dalej przepłacamy, a miasto zrobiło z nas pośmiewisko na całą Polskę.
Ostatnio edytowane przez heoij : 24.07.2018 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując