wolfy napisał(a):

Można mieć nadzieję że nie. Umówmy się że oni tych pieniędzy nie zdefraudowali, tylko uwierzyli w prezentacje Carillo i Bragiela. Widać jednak że ich obecne działania są sensowne, takie jakie powinny być od początku.
Opcje są dwie: pozwalamy Wiśle upaść i TS zaczyna od 4 ligii, albo coś robimy.
|
Wstawiasz ten kit już 2 lata wszystko jest cacy, wszystko będzie wspaniale, nikogo lepszego na świecie nie widać od Miśka, Dukata, Szymańskiego itd. Nawet jak pociągną Wisłę na dno to przecież takie fajne ziomy, że nie ma sprawy żadnej.