funkykoval napisał(a):

sedonh - nie wiesz jak jest skonstruowana umowa, ale uważasz, że trzeba ją wypowiedzieć bez względu na kwestie odszkodowawcze.
Czy zdajesz sobie sprawę, że budynek w którym znajduje się siłownia jest własnością TS WISŁA a nie Wisła S.A. czyli zupełnie innego podmiotu ?
Jeżeli to są fakty świadczące o współpracy z przestępcami.....
Hm przemilczę....
|
A umiesz czytać manipulancie? Nie widzisz, że napisałem, że w obecnej sytuacji każdy dodatkowy koszt jest niepotrzebny?
Zupełnie inny podmiot.. I to jest poważna dyskusja? Przemilcze...