Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8500
Stary 24.07.2018, 13:05
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
sedonh - nie wiesz jak jest skonstruowana umowa, ale uważasz, że trzeba ją wypowiedzieć bez względu na kwestie odszkodowawcze.

Czy zdajesz sobie sprawę, że budynek w którym znajduje się siłownia jest własnością TS WISŁA a nie Wisła S.A. czyli zupełnie innego podmiotu ?
Jeżeli to są fakty świadczące o współpracy z przestępcami.....

Hm przemilczę....
A umiesz czytać manipulancie? Nie widzisz, że napisałem, że w obecnej sytuacji każdy dodatkowy koszt jest niepotrzebny?

Zupełnie inny podmiot.. I to jest poważna dyskusja? Przemilcze...
Odpowiedz cytując